icon

Warsztaty A++ dla makijażystów

By Kinga Szewczyk, 2018-11-12 19:50:39
Share

Ucz się od eksperta i zwiększaj swoje kwalifikacje!

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” J.W. Goethe

Zapraszam gorąco na ekscytującą przygodę z profesjonalnym makijażem. Podczas warsztatów dzielę się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem, zdradzam sekrety największych ekspertów branży na świecie i w otwartej, przyjaznej atmosferze uczę najciekawszych, inspirowanych modą tricków makijażowych.

Dwudniowe warsztaty makijażu A++ to propozycja dla profesjonalistów. Zapraszam makijażystki i wizażystki, które posiadają już duże doświadczenie i wiedzę, ale wciąż chcą się rozwijać, doszkalać oraz zdobywać nowe umiejętności. Oferuję przemyślany, atrakcyjny program, w którym skupiamy się na podstawach teorii (bardzo krótko i na temat), a cały pozostały czas poświęcamy na praktykę.

Te prestiżowe warsztaty skupiają uwagę na efekcie – po ich ukończeniu będziesz bogatsza o mnóstwo tajników makijażu, poznasz światowe, stosowane przez najlepszych tricki, dzięki którym uzyskasz jeszcze lepsze i ciekawsze rezultaty w swojej pracy. Opowiem o trendach i nowościach ze świata beauty, dzięki którym wykonasz kolejny krok w przód, prześcigając swoją konkurencję.

Ponieważ koncentrujemy się na celu, warsztaty mają formę indywidualną. Pracuję z jedną kursantką i dzięki temu na bieżąco mogę dostrzec każdy drobiazg, korygować błędy i odpowiadać na wszystkie pytania, wyjaśniając wątpliwości.

Gwarantuję świetną atmosferę i doskonałą infrastrukturę – wygodne stanowisko pracy z dobrym oświetleniem, znakomite kosmetyki oraz profesjonalną modelkę, z którą będziemy pracować.

Po ukończeniu warsztatów otrzymujesz Certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności oraz statuetkę, która – jako prestiżowa rekomendacja - na pewno przyczyni się do zwiększenia zaufania Twoich klientów.


 

Poniżej relacja foto z wyjątkowych warsztatów dla profesjonalistów. Tym razem kursantką była moja droga wpółpracowniczka Patrycja Tyszka - Ksepka! :)

 

 


 WARSZTATY-2 Easy-Resize.com

WARSZTATY-5 Easy-Resize.com

WARSZTATY-3 Easy-Resize.com

WARSZTATY-21 Easy-Resize.com5

WARSZTATY-23 Easy-Resize.com

WARSZTATY-27 Easy-Resize.com

WARSZTATY-32 Easy-Resize.com

WARSZTATY-35 Easy-Resize.com

WARSZTATY-40 Easy-Resize.com

WARSZTATY-16 Easy-Resize.com

WARSZTATY-44 Easy-Resize.com

WARSZTATY-47 Easy-Resize.com1

WARSZTATY-48 Easy-Resize.com

WARSZTATY-53 Easy-Resize.com-kopia

WARSZTATY-54 Easy-Resize.com

WARSZTATY-57 Easy-Resize.com

WARSZTATY-59 Easy-Resize.com1

WARSZTATY-64 Easy-Resize.com

WARSZTATY-90 Easy-Resize.com

WARSZTATY-101 Easy-Resize.com

WARSZTATY-111 Easy-Resize.com

WARSZTATY-115 Easy-Resize.com

WARSZTATY-119 Easy-Resize.com

WARSZTATY-1 Easy-Resize.com

WARSZTATY-122 Easy-Resize.com

WARSZTATY-131 Easy-Resize.com

 

COMMENTS ( 0 )
  • Brak komentarzy
ADD
Your
COMMENT

Zostaw swój komentarz

0
regulamin.