icon

Pokaz makijażu - Pro Academy Wrocław

By Kinga Szewczyk, 2017-04-07 11:14:27
Share

Kilka tygodni temu miałam przyjemność gościć w renomowanej wrocławskiej szkole makijażu PRO ACADEMY SCHOOL OF MAKEUP http://www.pro-academy.pl/ . Nie ukrywam, że we Wrocławiu nigdy wcześniej nie byłam, bo ani moje zawodowe, ani prywatne ścieżki do tej pory tam nie prowadziły. No, ale lepiej późno niż wcale :-) Moje przypuszczenia się sprawdziły – od razu zachwyciło mnie to intrygujące, z jednej strony majestatyczne i mroczne, z drugiej – tętniące życiem, wielokulturowe i bardzo nowoczesne miasto. Wspaniała, niezwykle zmysłowa mieszanka!

PRO ACADEMY SCHOOL OF MAKEUP to nowoczesna i renomowana szkoła makijażu, jedna z najlepszych w Polsce. Z wielką przyjemnością przyjęłam więc zaproszenie na przeprowadzenie tam całodziennego szkolenia połączonego z pokazem makijażu. Tym bardziej, że „filozofia” szkoły,  propagowane przez nią poczucie estetyki, podejście do tematu makijażu, a także sposób traktowania kobiecości i kobiecego wyglądu są bardzo bliskie moim przekonaniom. Poza tym klimatyczne, designerskie wnętrze szkoły, profesjonalne przygotowanie ze strony organizatorów i wspaniałe uczestniczki szkolenia stworzyły doskonałą atmosferę, która (nie oszukujmy się :-) sprzyja twórczej pracy. Z przyjemnością więc dzieliłam się swoją wiedzą i doświadczeniem (a przyjemność ta była o tyle większa, że malowałam profesjonalne, doskonale dobrane na tę okazję modelki – Angelikę Burzałę i Patrycję Banaś).

Pod czujnymi i uważnymi spojrzeniami ponad dwudziestu skupionych, ale jednocześnie bardzo otwartych i pełnych entuzjazmu kursantek, przystąpiłam do pracy. Wykonałam dwa makijaże: glow i wieczorowy glamour. Pierwszy z nich – subtelny, rozświetlający, wydobywający naturalne piękno, wzbudził szczególne zainteresowanie wszystkich dziewczyn. I bardzo dobrze – to doskonały makijaż także dla panny młodej i cieszę się, że jest coraz bardziej popularny. Drugi  – nieco mocniejszy – w sam raz na wieczór, został przyjęty z nie mniejszym zainteresowaniem. Niebanalne pytania, zaskakujące uwagi dziewczyn i inspirujące wnioski, które towarzyszyły niemal każdemu mojemu pociągnięciu pędzlem, to coś, co lubię najbardziej :-)
W trakcie szkolenia sporo czasu i uwagi poświęciłam dwóm bardzo ważnym aspektom makijażu:  najmodniejszym aktualnie technikom modelowania twarzy i blendowaniu. Uważam, że umiejętność sprawnego wykonania jednego i drugiego, to często połowa sukcesu. Podzieliłam się też z dziewczynami moimi ulubionymi trickami makijażowymi, które znacznie ułatwiają pracę i sprawiają, że jej efekty bywają zaskakujące.
Na koniec chciałabym przyznać się do jeszcze jednej rzeczy! Po piętnastu latach pracy w branży, taka interakcja z pełnymi entuzjazmu i pasji dziewczynami, jak kursantki PRO ACADEMY SCHOOL OF MAKEUP, zawsze jest dla mnie bardzo cenna. To potężna dawka odświeżającej, pozytywnej energii i doskonała okazja, żeby na nowo przypomnieć sobie dlaczego robię to, co robię i za co kocham swoją pracę.

 Krótka relacja z pokazu - https://www.youtube.com/watch?v=Gp_YimwZi6E

 

Zrzut_ekranu_2017-04-07_o_12.53.06.png

Zrzut_ekranu_2017-04-07_o_12.52.46.png

Zrzut_ekranu_2017-04-07_o_12.53.24.png

IMG 1863

Zrzut_ekranu_2017-04-07_o_12.52.26.png

 unspecified

 

 unspecified2

 unspecified4

IMG 1770

IMG 1926

COMMENTS ( 0 )
  • Brak komentarzy
ADD
Your
COMMENT

Zostaw swój komentarz

0
regulamin.