MAKIJAŻ ŚLUBNY

  Makijaż ślubny - Agnieszka Kaczorowska

 

 

Zapraszamy do naszego Studia Kolorowe Kredki na makijaże ślubne.       Kinga Szewczyk to jedna z najwybitniejszych polskich makijażystek pracująca w branży makeup ponad 16 lat. Jak większość dzieci, bardzo wcześnie zaczęła rysować i malować. Pokochała barwy, formy, kształty a z czasem jej największą pasją stała się moda. Jako makijażystka jest osobą pełną fantazji, tryskającą pomysłami – i nigdy, nigdzie nie rusza się bez swojej walizeczki, pełnej setek profesjonalnych kosmetyków... Jej specjalnością jest zawsze nowe i świeże podejście do kolejnych artystycznych wyzwań. Potrafi być mocnym wsparciem dla projektantów z którymi współpracuje.

Dla Kingi makijaż jest sztuką, tworzy osobiste, malarskie dzieła, traktując twarz jak blejtram, a kosmetyki jak paletę farb.

Współpracuje z wieloma znanymi i popularnymi osobowościami z świata show biznesu. Wśród jej klientów są m. in. Edyta Zając, Natalia Siwiec, Doda, Agnieszka Kaczorowska, Ola Ciupa, Natalia Lesz, Edyta Górniak, Patrycja Markowska, Katarzyna Cerekwicka, Anna Mucha i wiele wiele innych. Ma również duże doświadczenie w pracy przy produkcji filmów, reklam, telewizyjnych i estradowych show, pokazów mody, sesji modowych i urodowych w najbardziej znanych prasowych tytułach.

Kinga to zwykle bardzo ceniony członek każdej ekipy: jest precyzyjna, dokładna, kreatywna, a swoją pracę zawsze wykonuje z pasją. Zawsze też można liczyć na jej wyrozumiałość i ogromne poczucie humoru :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl